نمایش دادن همه 5 نتیجه

نمایش 16 12 8

کیلر پلی اورتان – V675

یک محصول دوجزیی بر پایه رزین اکریلیک ایزوسیانات آلیفاتیکی می باشد از ویژگی های بارز این پوشش مقاومت عالی در برابر ضربه، سایش،اشعه ماوراءبنفش و مواد شیمیایی با قابلیت حفظ خوب رنگ و براقیت بالا می باشد.

دانلود اطلاعات فنی

پوشش پلی اورتان براق – F3675

یک پوشش دو جزیی بر پایه رزین اکریلیک- ایزوسیانات آلیفاتیکی بوده و از ویژگی های بارز این پوشش،قابلیت حفظ خوب رنگ بدون زردگرایی و گچی شدن، انعطاف پذیری و همچنین مقاومت عالی در برابر سایش،ضربه،اشعه فرا بنفش وگردوغبار را می توان نام برد.

دانلود اطلاعات فنی

پوشش پلی اورتان مات – F2675

یک پوشش دو جزیی بر پایه رزین اکریلیک- ایزوسیانات آلیفاتیکی می باشد و از ویژگی های بارز این پوشش های بیلد تر بودن نسبت به F675 قابلیت اجرای بالا،قابلیت حفظ خوب رنگ بدون زردگرایی و گچی شدن،انعطاف پذیری و همچنین مقاومت عالی در برابر سایش،ضربه،اشعه فرا بنفش وگردوغبار را می توان نام برد.

دانلود اطلاعات فنی

پوشش آلومینیوم پلی اورتان F675-9006

پوشش آلومینیوم پلی اورتان F675-9006 ، یک پوشش دو جزیی بر پایه رزین اکریلیک – ایزوسیانات آلیفاتیکی می باشد.استفاده از پیگمنت آلومینیوم در این پوشش باعث حفاظت سطوح فلزی در برابر محیط های مرطوب و بخارات خورنده شیمیایی شده همچنین سطوح را در برابر شوک های حرارتی تا 150 C° محافظت می نماید،از دیگر ویژگی های بارز این پوشش می توان انعطاف پذیری، مقاومت عالی در برابر سایش ،ضربه ،اشعه فرابنفش و گرد و غبار را نام برد.

دانلود اطلاعات فنی

پوشش پلی اورتان نیمه براق – F675

پوشش پلی اورتان نیمه براق F675 یک پوشش دو جزیی بر پایه رزین اکریلیک- ایزوسیانات آلیفاتیکی بوده و از ویژگی های بارز این پوشش،قابلیت حفظ خوب رنگ بدون زردگرایی و گچی شدن، انعطاف پذیری و همچنین مقاومت عالی در برابر سایش،ضربه،اشعه فرا بنفش وگردوغبار را می توان نام برد.

دانلود اطلاعات فنی