فارسی / EN

گالری

تاریخ انتشار

۱۴۰۳-۰۴-۱۷

یازدهمین نمایشگاه تخصصی رنگ ، رزین و پوشش های صنعتی اصفهان از ۲۶ الی ۲۹ خردادماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان برگزار شد.نمایشگاه تخصصی رنگ ، رزین و پوشش های صنعتی اصفهان از مهم ترین رویدادها در صنعت رنگ و رزین است که مشارکت کنندگان محصولات خود در زمینه تولید انواع رنگ ،رزین ،پوشش های صنعتی ، مواد و قطعات کامپوزیتی ، صنعت آبکاری ،انواع چسب های صنعتی و عمومی ، تجهیزات و ماشین آلات مرتبط را در معرض دید علاقمندان قرار می دهند.
این نمایشگاه محل ویژه ای جهت ارائه خدمات و محصولات برای شرکت های مرتبط بوده و شرکت کنندگان از سراسر ایران جهت معرفی جدیدترین محصولات ، خدمات و نوآوری های خود در این نمایشگاه گرد هم می آیند.

گروه صنعتی و شیمیایی ریف از حامیان و مشارکت کنندگان اصلی این نمایشگاه با حضور شرکتهای زیرمجموعه مرتبط با این صنعت شامل شرکت خودرنگ،شرکت پلیمرایران،شرکت ریف ایران و صنایع بشکه سازی مهدی چلیک ، آخرین دستاوردها و خدمات خود را در زمینه تولید انواع رنگ و رزین، دانه های شیشه ای ،پودرهای سیلیکات ، بشکه فولادی و علائم پیش ساخته و اجرای تخصصی پوششهای ترافیکی و صنعتی به بازدیدکندگان ارائه نمود. استقبال گسترده عاملین فروش و نمایندگی ها در غرفه این گروه طی چهار روز بسیار شاخص و قابل توجه بوده است.
ایده پردازی و اجرای خاص غرفه گروه ریف موجب گردید تا این غرفه به عنوان نماد نمایشگاه رنگ و رزین انتخاب و در بخش های مختلف خبری مورد نظر قرار گیرد.

یازدهمین نمایشگاه تخصصی رنگ ، رزین و پوشش های صنعتی اصفهان

یازدهمین نمایشگاه تخصصی رنگ ، رزین و پوشش های صنعتی

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
ایجاد اولین منوی ناوبری در اینجا
سبد خرید فروشگاه
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.