فارسی / EN

Search
Generic filters
Search
Generic filters

گالری تصاویر

تاریخ انتشار

۱۴۰۲-۰۳-۲۳

نمايشگاه بين المللی نفت، گاز، پالايش و پتروشيمی ايران

نمايشگاه بين المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي ايران به عنوان بزرگترين رخداد صنعتي و تجاري ايران در اين حوزه كه سالانه با حضور جمع كثيري از شركتهاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه صنعت نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي برپا مي گردد، فرصت بسيار مغتنمي است تا شركتهاي فعال در اين صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد دست اندركاران و متخصصان اين صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين صنعت، فعاليتها و نوآوري هاي آتي خود را هدايت نمايند.

شرکت های خودرنگ و مهدی چلیک رازی از شرکت های زیر مجموعه گروه ریف امسال ضمن حضور فعال در این نمایشگاه به معرفی توانمندیهای جدید خود پرداخت.شرکت خودرنگ از مجموعه های فعال در حوزه تولید انواع پوششهای صنعتی،ساختمانی ،دریایی و حفاظتی می باشد که سالیان سال عضو لیست معتبر شرکتهای نفت و گاز بوده است و در بسیاری از پروژه های ملی من الجمله فاز های ۱۵ و ۱۶ پارس جنوبی فعالیت داشته است.

این شرکت ضمن تولید محصولات تخصصی ،دارای تیم های اجرایی تخصصی بوده و پوشش بسیاری از مراکز نظامی،گاز و نفت را به انجام رسانیده است. شرکت مهدی چلیک رازی در زمینه تولید انواع بشکه فولادی فعالیت داشته و بسیاری از شرکت های نفت از مشتریان این مجموعه می باشند.

نمایشگاه نفت،گاز،پتروشیمی و صنایع وابسته خاورمیانه

نمايشگاه بين المللی نفت، گاز، پالايش و پتروشيمی ايران

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
ایجاد اولین منوی ناوبری در اینجا
سبد خرید فروشگاه
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.