فارسی / EN

درباره ما

درباره ما

 خودرنگ از گذشته تا به امروز

شرکت صنایع شیمیایی خودرنگ با هدف تولید انواع رنگ و پوشش های صنعتی ، تأمین مواد اولیه مورد نیاز صنعت رنگ و اعتلای سطح کیفی و رسیدن به خودکفائی به منظور حفظ سرمایه ی ملی و جلوگیری از خروج ارز ، فعالیت خود را از سال ۱۳۶۲ آغاز نموده است.

کارخانه خودرنگ با مساحتی بالغ بر ۴۵۰۰۰ متر مربع از زمره بزرگترین و مجهزترین کارخانجات تولیدی رنگ کشور می باشد که با استفاده از تجارب مهندسین مجرب ، در زمینه ی ساخت انواع رنگ و پوشش های صنعتی ، با کارنامه ای درخشان از افتخارات ما در کنار شهر گنبدهای فیروزه ای اصفهان واقع گردیده است.

این شرکت در راستای ارج نهادن به مشتریان گرامی و برآورده نمودن نیازهای بازار ، با تکیه بر دانش فنی متخصصان مجرب و کارآزموده ، همچنین با بهره گیری از تکنولوژی نوین و جدیدترین ماشین آلات و تجهیزات روز دنیا و آزمایشگاه های کنترل کیفیت و تحقیقات خود که یکی از بزرگترین و مجهزترین آزمایشگاه های رنگ سازی کشور به شمار می آید، توانایی ارائه مشاوره ، طراحی و تولید در زمینه های ذیل را دارا می باشد:
۱) مشاوره ، طراحی ، تأمین و اجرای تخصصی رنگ های ترافیکی ، دیوارهای بتنی و جداول
۲) مشاوره ، طراحی ، تأمین و اجرای پوشش ها و رنگ های ساختمانی و دکوراتیو
۳) مشاوره ، طراحی ، تأمین و اجرای پوشش های کف سالن های ورزشی ( معمولی ، ضد اسید ، آنتی استاتیک، کانداکتیو و دکوراتیو)
۴) مشاوره ، طراحی ، تأمین و اجرای کفپوش اپوکسی و پلی اورتان
۵) مشاوره ، طراحی ، تأمین و اجرای انواع رنگ های صنعتی مخصوص مخازن و سازه های فلزی
۶) مشاوره ، طراحی ، تأمین و اجرای انواع پوشش ها و رنگ های مخصوص نما

سال فعالیت
۰
تعداد پروژه ها
۰
تعداد محصولات
۰
تعداد پرسنل
۰

چشم انداز خودرنگ در آینده

  مجتمـــع صنایع شیمیایــی خودرنگ به عنوان اولیـن کارخانه مـدرن و مکانیـزه رنگسـازی در شهـر گنبــدهای فیروزه ای اصفهــان تاسیس گردید. مجتمــع صنایع شیمیایی خودرنــگ در سال ۱۳۶۲و در فضــای بالغ بر ۱۵۰۰۰ مترمربع تاسیس و راه اندازی گردید. این شرکت با استفــاده از دانش نوین و تکنولـوژی پیشرفته در زمینه توسعه نظام کیفیت؛استاندارد ملی ایران را برای کلیه محصولات خود اخذ و نیز در سال های متمادی به عنوان واحد نمونه برگزیده شده است. مجتمع صنایع شیمیایی خودرنگ با عضویت در انجمن های تحقیقاتی و علمی بین المللی و داخلی سعی دارد تا تولیدات خود را مطابق با تمامی استاندارد های جهـانی تولید و عرضه نماید. مشـاورین این شرکت در واحد مهندسی فروش و آزمایشگاه آمادگی دارند شما را در انتخاب سیستم رنگ ، مشخصات فنی و پو شش های مورد نیاز یاری نمایند. مجتمـــع صنایع شیمیایــی خودرنگ به عنوان اولیـن کارخانه مـدرن و مکانیـزه رنگسـازی در شهـر گنبــدهای فیروزه ای اصفهــان تاسیس گردید. مجتمــع صنایع شیمیایی خودرنــگ در سال ۱۳۶۲و در فضــای بالغ بر ۱۵۰۰۰ مترمربع تاسیس و راه اندازی گردید. این شرکت با استفــاده از دانش نوین و تکنولـوژی پیشرفته در زمینه توسعه نظام کیفیت؛استاندارد ملی ایران را برای کلیه محصولات خود اخذ و نیز در سال های متمادی به عنوان واحد نمونه برگزیده شده است. مجتمع صنایع شیمیایی خودرنگ با عضویت در انجمن های تحقیقاتی و علمی بین المللی و داخلی سعی دارد تا تولیدات خود را مطابق با تمامی استاندارد های جهـانی تولید و عرضه نماید. مشـاورین این شرکت در واحد مهندسی فروش و آزمایشگاه آمادگی دارند شما را در انتخاب سیستم رنگ ، مشخصات فنی و پو شش های مورد نیاز یاری نمایند.مجتمـــع صنایع شیمیایــی خودرنگ به عنوان اولیـن کارخانه مـدرن و مکانیـزه رنگسـازی در شهـر گنبــدهای فیروزه ای اصفهــان تاسیس گردید. مجتمــع صنایع شیمیایی خودرنــگ در سال ۱۳۶۲و در فضــای بالغ بر ۱۵۰۰۰ مترمربع تاسیس و راه اندازی گردید. این شرکت با استفــاده از دانش نوین و تکنولـوژی پیشرفته در زمینه توسعه نظام کیفیت؛استاندارد ملی ایران را برای کلیه محصولات خود اخذ و نیز در سال های متمادی به عنوان واحد نمونه برگزیده شده است. مجتمع صنایع شیمیایی خودرنگ با عضویت در انجمن های تحقیقاتی و علمی بین المللی و داخلی سعی دارد تا تولیدات خود را مطابق با تمامی استاندارد های جهـانی تولید و عرضه نماید. مشـاورین این شرکت در واحد مهندسی فروش و آزمایشگاه آمادگی دارند شما را در انتخاب سیستم رنگ ، مشخصات فنی و پو شش های مورد نیاز یاری نمایند.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
ایجاد اولین منوی ناوبری در اینجا
سبد خرید فروشگاه
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.